Praskie centrum Medyczne

 

Praskie Centrum Medyczne

ul. Brzeska 12, Warszawa

Infolinia/Rejestracja

604 126 455 lub 22 698 03 76

 

ddd

  mgr psychologii, psychotraumatolog: Dorota Fryc

 

 

Psychologię, która jest moją pasją, ukończyłam z wyróżnieniem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie,  jednak nieustannie szkolę się w dziedzinie terapii, poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności praktyczne, aby coraz skuteczniej udzielać pomocy osobom tego potrzebującym.

Moim szczególnym obszarem zainteresowań zawodowych jest psychologia kryzysu
i traumy, dlatego ukończyłam studia podyplomowe z zakresu  psychotraumatologii.

Często sami nie zdajemy sobie sprawy, że nie przepracowana trauma sprzed lat może być przyczyną obecnych naszych kłopotów, trudności w życiu czy niepowodzeń. W takim przypadku trzeba do niej powrócić, „oczyścić ranę”, aby się dobrze zagoiła i…iść dalej. Takich trudnych wydarzeń się nigdy nie zapomina, ale trzeba nauczyć się tak myśleć i odczuwać, żeby już nie bolało i nie uniemożliwiało codziennego normalnego życia.

Ponieważ nie każdy po bolesnych doświadczeniach potrafi sam dojść do momentu, w którym życie zaczyna mieć pozytywne, radosne aspekty – zajmuję się również wzrostem potraumatycznym i artterapią. Mam ukończone studia reżyserii teatralnej i za pomocą „sceny” pozwalam moim klientom znaleźć swoją formę wyrazu siebie samego.

Swoją pracę traktuję poważnie i sprawia mi ona wiele radości i satysfakcji.  Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny i ze szczególnym zaangażowaniem. Zapewniam absolutną dyskrecję. Staram się, aby człowiek sam umiał odnaleźć w sobie siłę do poradzenia sobie z zaistniałymi w jego życiu trudnościami - ja jestem tylko towarzyszem w tej podróży i pomagam odnaleźć właściwą drogę.

 

 

Proponuję pomoc psychologiczną i terapeutyczną skierowaną do młodzieży i dorosłych, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Infolinia/Rejestracja

Telefon kontaktowy:
22 698 03 76
604 126 455

Godziny pracy przychodni:


poniedziałek, środa i czwartek:
 
8-16:00

wtorek: 8-14

   piątek : nieczynne do odwołania

sobota i niedziela: nieczynne

Kliknij by wyznaczyć trasę dojazdu

PRZYCHODNIA

PRASKIE CENTRUM MEDYCZNE ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa, Praga Północ (budynek byłego szpitala kolejowego)

Kontakt telefoniczny 604 126 455 oraz 22 698 03 76        Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.